Як навчитись розуміти один одного у відносинах

21.10.2020 23:13   Джерело: tochka.net
Опубліковано : Новини Тернопілля

Як навчиться розуміти один одного у відносинах, розуміти, яка мова твоя, а на якій говорить твій коханий чоловік. У матеріалі tochka.net розповідаємо тобі, як краще досягти розуміння.

Схвалення

Багато хто любить гостре слівце в ліжку, інші люблять ніжні і милі слова. Так чи інакше - варто говорити другій половині те, що вона любить чути. Але важливо не лестити, і не переборщити.

Дивитися в одному напрямку, а не один на одного

Багато хто вважає, що важливе потрібно говорити сидячи один навпроти одного. І так і ні. Є випадки, є пари, коли варто обговорювати щось важливе саме на спільній прогулянці, в машині або на ліжку. Сидячи навпроти партнера може виникнути непотрібну напругу.

Спостерігати за партнером

Як правило, всі ми цілком і повністю зосереджені на собі. Що ми думаємо, відчуваємо і переживаємо. Потрібно навчитися "зчитувати" і розуміти свого партнера.

У конфлікті завжди говорити тільки про себе

Замінити обвинувальний: "Ти кидаєш свої речі де попало!" на "Мені прикро, що доводиться прибирати за тобою речі". Пора б навчиться »не тикати", а коректно наголошувати на тому, що парнер трохи неправий.

Подяка

Навіть, якщо він не забув і сам виніс сміття - подякувати, поцілувати і обійняти потрібно. Перебуваючи в стані подяки, ми змінюємося на краще і створюємо сприятливі зміни навколо.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: tochka.net