Укразалізниця припинила продаж квитків на потяги з Тернополя
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 19 Жовтня, 2020 о 14:43
22.06.2026
08:43:06
Сьогодні, 19 жовтня, Укрзалізниця припинила продаж квитків на потяги із залізничних станцій: Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т.Шевченка. Таке рішеннями у зв’язку з новим поділом епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Як повідомляє прес-служба Укрзалізниці, поїзди прослідують через станції Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т.Шевченка без посадки пасажирів. Висадка буде проводитися за встановленим порядком.
Нагадаємо, що «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено у містах Тернопіль, Бережани, Чортків, Кременець, у Борщівському, Заліщицькому, Монастириському районах.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026