«Світ в середині» - анімацію про медитацію аніматорка з Тернополя з'єднала з ІТ-технологіями

18.10.2020 08:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

Анімацію "Світ всередині", яку тернопільська художниця, аніматор з'єднала з ІТ-технологіями, Софія Музичка створювала протягом шести місяців.

Три хвилини і дев'ять секунд - це тисячі малюнків, намальованих за допомогою графічного планшету. Темп створення анімації до 6 с в день. Презентовано анімований фільм під час захисту дипломної роботи у Варшаві. Частини мультфільму оживають при наведенні смартфону зі спеціальною програмою на написані полотна-тріптіх. Від перших мазків до останніх робота наповненна динамікою зміни тем.  За свою кропітку працю дівчина отримала диплом про закінчення Польсько-Японський академії комп'ютерних технологій з відзнакою. 

null

Повну анімацію на музику музиканта Swami Prem Hakim можна побачити за посиланням на ю-туб каналі художниці "Inside World - painting animation by Sofiia Muzychka 2020".


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі