Змагання на тернопільському озері на фото 1987 року

13.10.2020 12:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко

В мережі Facebook на сторінці київського видавництва «Мистецтво» нещодавно з’явилось чудове фото 1987 року. На ньому можна побачити спортивні змагання на тогочасному Комсомольському озері, а зараз це Тернопільській став. Ми бачимо змагання вітрильників, вельботів, скутерів тернопільської морської школи ДТСААФ. Автором фото є Борис Олександрович Минделя.

Під час Другої світової війни Тернопільський став був повністю знищений. У 1950-х роках минулого століття відбувається масштабна відбудова Тернополя — і, коли було прийнято рішення про підпорядкування всіх водних ресурсів місцевій владі у 1956 році, Тернопільський став почали відновлювати. У 1960-х роках пляж біля Старого замку ліквідовано і збудовано центральний причал та створено стоянку для теплоходів, катерів, яхт і моторних човнів.

Тетяна Яцечко-Блаженко

null

Джерело фото: https://www.facebook.com/dniprobooks


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі