У Ланівцях влада громади бореться за збереження районної лікарні

10.10.2020 08:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У зв'язку із майбутньою ліквідацією районів у Ланівцях постало питання передачі лікарні до комунальної власності Лановецької громади. Проте районна влада не вбачає у цьому законності та доцільності, а тому усіма методами зупиняє процес.

08 жовтня позачергова сесія міської ради на чолі із міським головою Романом Казновецьким зібралася для обговорення цього питання. Запрошеними були і керівники району Василь Бадищук та Руслана Кушнір, і головний лікар Лановецької центральної районної лікарні Омелян Гулько. Проте аргументів їх позиції ніхто так і не почув, адже на діалог керівництво району і лікарні не вийшло.

Роман Казновецький вкотре наголосив: “Ми повинні зберегти лікарню у власності Лановецької громади для того, щоб наші мешканці мали швидкий доступ до якісних медичних послуг”.

Депутати міської ради та окремі депутати районної ради висловили свою підтримку за збереження лікарні, адже усі розуміють, що на кону — життя та здоров'я людей.

В результаті ухвалили направити чергове звернення до районної влади щодо передачі із спільної власності територіальних громад сіл та міста Лановецького району до комунальної власності Лановецької міської ради.

Сподіваємося, що таким чином вдасться достукатися до районної влади, адже наразі виглядає так, що політичні амбіції у керівників району стоять вище, ніж життя та здоров'я мешканців Лановеччини.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews