На Тернопільщині релігійний скандал

09.10.2020 19:58   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У селі Почапинці митрофорний протоієрей Роман Будзинський зібрав парафіяльні збори релігійної громади. Під час яких учасники висловили недовіру керуючому Тернопільсько-Бучацькою єпархією Православної Церкви України – архієпископу Тихону.

Люди звернулася до Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з проханням тимчасово прийняти релігійну громаду с. Почапинці Святих Жон-Мироносиць у пряме підпорядкування та надати статус ставропігії.

Для того, щоб вирішити проблему у резиденції правлячого архієрея Тернопільсько-Бучацької єпархії, під головуванням архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона відбулися збори благочинних єпархії. Настоятеля ж релігійної громади Святих Жон-Мироносиць с. Почапинці митрофорного протоієрея Романа Будзинського не прибув.

«Єпархіальна рада та отці-благочинні Тернопільсько-Бучацької єпархії висловили стурбованість з приводу ситуації, яка склалася у релігійній громаді Святих Жон-Мироносиць с. Почапинці УАПЦ і діями настоятеля митрофорного протоієрея Романа Будзинського та закликали керуючого єпархією винести відповідне рішення згідно порушених Правил Святих Апостолів і Святих Отців», - повідомляє єпархія.

Відтак, був прийнятий указ про заборону у служінні митрофорного протоієрея Романа Будзинського.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews