Далай-лама XIV вперше в прямому етері спілкуватиметься з українками й українцями

08.10.2020 21:23   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

Далай-лама XIV звернеться до всієї України, а потім протягом години відповідатиме на запитання. Запитання до Далай-лами XIV можна надати у формі реєстрації, 20 жовтня 2020 року о 06:30 (за київським часом) лавреат Нобелівської премії миру Далай-лама XIV вперше в історії в прямому етері спілкуватиметься з українками й українцями.

Фокуси онлайн-зустрічі:

- освіта для миру - навчання розуму і серця;

- мир у світі людей - чи місія можлива;

- пандемія і її вплив на людство - які уроки маємо вивчити.

Така практика онлайн-зустрічей — діалогів — з жителями різних країн започаткована на підтримку людяності й миру у світі, зокрема вони нещодавно проходили у Великій Британії, Тайвані, Індії.

Діалог відбуватиметься українською й англійською мовами, забезпечуватиметься синхронним двомовним перекладом та перекладом жестовою мовою.

У діалозі візьмуть участь Лілія Гриневич, Наталія Мосейчук, і Тарас Тополя. Модеруватиме бесіду Олександр Єлькін.

Усі подробиці, реєстрація на подію та «скринька запитань» за адресою: http://www.edcamp.org.ua/dalailama2020.

Поставити своє запитання до видатного й мудрого Далай-лами можна до 10:00 18 жовтня через сторінку події вище, або безпосередньо в реєстраційні формі http://bit.ly/applydalailamaua2020.

Офіційна сторінка Далай-лами XIV в Україні – https://www.facebook.com/DalaiLamaUA.

Здійснюватиметься відеозапис прямого етеру, який потім буде доступний для вільного перегляду на YouTube-каналі EdCamp Ukraine. Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!

З повагою, команда EdCamp Ukraine 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі