Кращих працівників професійно-технічної освіти Тернопільщини відзначили нагородами

01.10.2020 21:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

 З нагоди 80-річчя створення системи професійно-технічної освіти нагородили кращих педагогів. Захід відбувся у стінах Вишнівецького замку. Про це повідомляє Тернопільська обласна державана адміністрація.

Як зазначив Віктор Устенко, сьогодні перед професійно-технічною освітою постає багато викликів. Однак, актуальність профосвіти залишається незмінною.

«Хочу привітати тих, хто готує нових фахівців. Адже ні для кого не секрет, що промислова еліта творить потенціал країни. Ми чітко усвідомлюємо важливість професійно-технічної освіти, яка готує необхідних спеціалістів для України», - каже заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок та багаторічну сумлінну працю Віктор Устенко вручив грамоти та подяки обласної державної адміністрації кращим працівникам професійно-технічної освіти краю. Також, заступник нагородив нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» Ігора Юзвіна — майстра виробничого навчання Тернопільського вищого професійного училища № 4 ім. Михайла Паращука.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews