Майже 2 тисячі роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості Тернопільщини на засадах рекрутингу

Це один із сервісів служби зайнятості, який передбачає ряд посередницьких послуг з підбору персоналу для роботодавців, та вакансій - для шукачів роботи, у тому числі й не зареєстрованих у службі зайнятості, незалежно від віку, статусу, зайнятості (пенсіонерів, студентів, осіб, які працюють та прагнуть змінити місце роботи та ін.). Вони охоче погоджуються на співбесіди з роботодавцями та успішно працевлаштовуються.

Рекрутери працюють з урахуванням індивідуальних потреб кожного з цих клієнтів; організовують різні форми комунікацій зацікавлених у працевлаштуванні сторін.

На засадах рекру́тингу майже 2 тисячі роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості Тернопільщини. Цьогоріч фахівці з рекрутингу обласної служби зайнятості опрацювали 2 тисячі 132 пропозиції роботи, 690 резюме та 1400 персональних справ шукачів роботи, відтак допомогли укомплектувати 874 вакансії.

Отож, підприємства зацікавлені саме в рекрутинговій формі співпраці зі службою зайнятості. Така взаємодія дозволяє кадровій службі не витрачати час на пошук та підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб, оскільки попередня співбесіда проводиться рекрутерами служби зайнятості; зекономити кошти, адже послуги надаються на безкоштовній основі; скористатися додатковими ресурсами служби зайнятості для максимального інформування широкої громадськості; представникам малого бізнесу, при умові співпраці зі службою зайнятості, не обов’язково приймати в штат менеджера з підбору персоналу.

Отож, запрошуємо роботодавців, які мають потребу в працівниках, та шукачів роботи скористатися послугами фахівців з рекрутингу місцевих підрозділів Тернопільської обласної служби зайнятості!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільський обласний центр зайнятості  

Коментарі