Тернопільщина готова до нового опалювального сезону

01.10.2020 08:13   Джерело: Тернопільська ОДА
Опубліковано : Новини Тернопілля

Про готовність житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року йшлося на засіданні колегії обласної державної адміністрації 30 вересня.

«Рівень підготовки об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, житлового фонду та дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року  -  90 %, - зазначила заступниця директора департаменту  архітектури, містобудування,  житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації Софія Близнюк.  - Фактично підготовлено 1 186  котелень усіх форм власності, 3229 житлові будинки, 1 125  об’єктів соціально-культурного призначення. Здійснено ремонт/заміну 26,5 км водопровідних, 7,2 км каналізаційних  та 1,15 км теплових  мереж. Замінено 35  котлів на відомчих котельнях області».

Крім того, для забезпечення утримання в належному технічному стані міських доріг і вулиць підприємствами житлово-комунальної галузі підготовлено177 одиниць   спеціалізованої техніки , заготовлено 23,8 тис. тонн посилкового матеріалу.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем`янчук наголосив, що опалювальний сезон на Тернопільщині має розпочатися вчасно.
«У разі виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства прошу терміново інформувати департамент архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації», - зазначив Ігор Дем`янчук.

Крім того, він дав доручення забезпечити оперативне реагування  аварійно-диспетчерських служб та аварійно-рятувальних формувань цивільного захисту при виникненні аварійних ситуацій на об’єктах електро-, газопостачання, житлово-комунального господарства та соціально-культурного призначення області під час проходження опалювального періоду.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська ОДА