У жовтні ціна за спожитий газ для тернополян залишиться такою ж, як і у вересні

30.09.2020 23:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

З початком осені тернополяни потерпають від поступового підвищення вартості природного газу. Завдяки зусиллям

ДП «Газпостач» ціна на газ для тернополян  у жовтні залишиться такою ж, як і у вересні. Як повідомив директор підприємства Віталій Бобрівець, напередодні були проведені тривалі перемовини із постачальником, що дало змогу зберегти діючу ціну на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) в розмірі 5 376,00 гривень за 1 тисячу кубічнх метрів з врахуванням ПДВ та тарифу на транспортування природного газу для внутрішніх точок входу і точок виходу.

  •       Ціна на жовтень не змінилася, і надалі ми робитимемо все можливе, щоб втримати максимально вигідний тариф для наших споживачів. Зауважу, що ціна на природний газ по Україні суттєво зросла, в окремих регіонах вона складає 6 гривень 90 копійок  гривень за метр кубічний. У Тернополі ціна у вересні – жовтні зберігається на рівні 5 гривень 37 копійок за метр кубічний. Ми щиро дякуємо нашим споживачам, які вчасно сплачують за спожитий газ!, - розповідає Віталій Бобрівець.

У ДП «Газпостач» закликають не накопичувати борги, з якими буде складно розрахуватись і які ставитимуть під загрозу стабільність газопостачання. А тут натомість роблять все можливе, щоб зробити наш сервіс максимально зручним для споживачів.

ДП «Газпостач»  є надійним постачальником газу та виконує всі зобов’язання перед клієнтами. Хочеться, щоб і клієнти пам’ятали, що вони – учасники двостороннього договору, і вчасно здійснювали оплату.
*Ціну природного газу вказано без урахування тарифу на послуги розподілу природного газу для ПрАТ «Тернопільміськгаз», який оплачується згідно окремої квитанції .


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews