Тернопільські медики провели унікальну операцію

30.09.2020 20:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У Тернополі вперше провели оперативне втручання в грудній порожнині без розрізу. Операцію виконала бригада торакальних хірургів. Про це повідомляє лікар Назарій Чорний

Пацієнтка звернулась у КНП «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Тернопільської обласної ради зі встановленим: невринома заднього середостіння. В одній із лікарні міста Київ жінці пропонували провести операцію, але вона вирішила лікуватися у рідному місті.

Тернопільські медики після комплексу обстежень вирішили провести малоінвазивне оперативне втручання по видаленню пухлини заднього середостіння.Завдяки злагодженій роботі операційної бригади та можливості використання висококласної медичної апаратури в малоінвазивній торакальній хірургії (апарат Harmonic GEN) виконано торакоскопічне видалення пухлини заднього середостіння. Операція тривала 1 год. 25 хв.

У пацієнтки медики злоякісну пухлину не виявили. Жінку виписали на 3-тю добу під спостереження сімейного лікаря.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews