Залишити вільний доступ до берегової смуги на об'єкті «Водна Арена Тернопіль» просять тернополяни

24.09.2020 18:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

“Залишити вільний доступ громадян до берегової смуги на об'єкті "Водна Арена Тернопіль", - таку петицію у єдиній системі електронних петицій 22 вересня 2020 року зареєстрував Олег Базар. Зокрема, у тексті петиції автор зазначає:

«У зв'язку із завершенням будівництва та здачею в експлуатацію об'єкту "Водна Арена Тернопіль" у прибережній смузі веслувального каналу на Тернопільському водосховищі, за попередньою інформацією заплановано обмеження вільного доступу для громадян на територію водної арени в неробочий період на постійній основі (вже встановлено стаціонарну огорожу та контрольно-пропускні пункти). Прохання розглянути можливість не закривати доступ і не забороняти вільний прохід на територію та перебування там людей, враховуючи переважну недоцільність таких дій, що являють собою обмеження прав і свобод людини (посилаючись на закон 233 Водного кодексу України). Для забезпечення порядку та запобіганню правопорушень на території пропоную посилити роботу охорони, яка і так буде присутня на об'єкті, а також забезпечити досконале відеоспостереження (за належної роботи цього повинно вистачити для збереження цілісності майна та безпеки мешканців під час перебування в даному районі).

Для довідки: орієнтовна довжина земельної ділянки території: 800 метрів; Ширина: 100 метрів. Прохання врахувати, що територія об'єкту "Водна Арена Тернопіль" являється надто великою за площею і не є технічною, аби робити її режимною зоною на переважну більшість часу, до того ж берегова зона була з вільним доступом до зведення "водної арени", призначеної для блага мешканців та гостей міста Тернопіль», - пише Олег Базар. 

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській  раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews