«Ми підтримували і будемо підтримувати добрі ініціативи громадськості», – Віктор Устенко

24.09.2020 15:11   Джерело: обласТь
Опубліковано : Новини Тернопілля

22 вересня відбулося засідання громадської ради при облдержадміністрації. Присутні обговорили ряд важливих питань, зокрема : результати моніторингу проблем краю і визначення пріоритетних напрямків діяльності Громадської ради на період 2020-2022 р., про участь представників Громадської ради в роботі дорадчих органах структурних підрозділів облдержадміністрації, про роль Громадської ради в процесах проведення територіально-адміністративної реформи області і напрямки підвищення її ефективності,про підготовку змін і доповнень до законодавчо-нормативних документів щодо захисту прав підприємців у сфері податкового законодавства.

Також йшлося про участь громадськості в заходах щодо профілактики та боротьби із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 і дотримання режиму карантину в області, про роботу представників Громадської ради в складі міжвідомчої робочої групи Тернопільської ОДА і Тернопільської МТГ щодо захисту водних ресурсів каскаду Горішньо-Івачівського водосховища і Тернопільський став та стан розроблення проектно-кошторисної документації щодо поглиблення Горішньо-Івачівського водосховища і реконструкції гідротехнічних споруд,про вироблення спільних із правоохоронними органами заходів протидії рейдерським захопленням підприємств на території області і розгляд пропозицій керівництва Збаразького КХП щодо попередження і боротьбу із злочинами, пов’язаними із захопленням державної, комунальної і приватної власності, про стан виконання Першого річного плану роботи Громадської ради за 2-й квартал 2020 року.

Участь у засідання громадської ради взяв заступник голови адміністрації Віктор Устенко. Він наголосив, що навіть в час пандемії COVID-19 члени громадської ради проводили зустрічі у форматі онлайн та  показали добрий приклад командної роботи.

«Для нас дуже важлива співпраця з представниками громадської ради. Ми зацікавлені, щоб цей дорадчий орган працював ще краще. Адже разом ми можемо реалізувати багато чудовий ідеї та проектів. На Тернопільщині діє близько 600 громадських організацій, тому ми підтримували і будемо підтримувати їх ініціативи», – зазначив заступник голови адміністрації Віктор Устенко.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: обласТь  

Коментарі