enerhetyk-ua Вуличне радіо

26 вересня відкриють рух транспорту закритою ділянкою автошляху М-19

Опубліковано:
24 Вересня, 2020 о 11:13

Від 9 червня водіям доводилося об’їжджати 11-кілометровий відрізок дороги М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, де проводили поточний середній ремонт. Від суботи, 26 вересня, транспорт знову зможе проїхати ділянкою з 334 по 345 км (поворот на Мишковичі – кільцева розв’язка перед Дружбою).

Рух буде здійснюватися в два боки однією смугою (нагадаємо, там вони подвійні). Тим часом дорожники влаштовуватимуть на сусідній третій шар покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.



Просимо водіїв бути уважними та не ігнорувати засоби організації дорожнього руху: за конусом чи фішкою ви можете наткнутися на швидкий багатотонний коток!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #дорога, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #ремонт, #сад, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
В'ячеслав Хостікоєв про магію театру та феномен "Конотопської відьми"
07:43, 2 Липня, 2025

«Конотопська відьма»у Тернополі: В’ячеслав Хостікоєв поділився секретами успіху в ефірі Ух-радіо

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: