Встановити світлофор або «лежачі поліцейські» на на одній з вулиць просять тернополяни

23.09.2020 12:43   Джерело: TeNews
Автор : Катерина Богуславська

«Встановлення світлофора, або обмежувачів швидкості руху для автомобілів «лежачі поліцейські» по вулиці Є.Коновальця (навпроти магазину Апельсин)», - таку петицію 22 вересня 2020 року у єдиній системі місцевих петицій зареєстрував Олександр Шуль. Зокрема, у тексті петиції автор зазначає:  

«Прошу розглянути та підписати петицію на рахунок встановлення світлофора, з кнопкою для включення, або обмежувачів швидкості руху для автомобілів «лежачі поліцейські» по вулиці Є.Коновальця (навпроти магазину Апельсин) . Звертаю Вашу увагу на те, що в цьому районі знаходиться школа №23 і класична гімназія, тут переходять дорогу багато школярів. Водії автівок рідко реагують на пішоходів тому, що набирають швидкість вже від кільця. Вважаємо, що єдиним виходом з даної ситуації є встановлення світлофора, або обмежувачів швидкості руху автомобілів.
Просимо відгукнутися на наше прохання та встановити світлофор, або обмежувачів швидкості руху для автомобілів по вулиці Є.Коновальця (навпроти магазину Апельсин) в місті Тернопіль», - пише Олександр Шуль.

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській  раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews