Архієпископ Нестор благословив учасників військово-патріотичної гри «Гурби-Антонівці-2020»

Голова Синодального управління взаємодії з молодіжно-патріотичними громадськими об’єднаннями архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор взяв участь в урочистій церемонії відкриття найбільшої в Україні військово-патріотичної гри “Гурби-Антонівці-2020”.

Владика Нестор поблагословив учасників теренової гри, наголосивши на важливості таких заходів, які спонукають молодь до самовдосконалення, вчать діяти у команді, а головне – прищеплюють любов до України.

null
 
 
null
 
 
null
 
 
null

Учасниками цьогорічної гри “Гурби-Антонівці”, яка відбувається з 17 по 20 вересня, стали понад півтори сотні хлопців та дівчат віком від 18 до 29 років з Тернополя, Києва, Івано-Франківська, Львова, Житомира та інших міст України.

“Гурби-Антонівці” – найбільша в Україні теренова гра, спрямована на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України. Вона відбувається на місці найбільшого в історії бою Української Повстанської Армії з проти військ НКВС в урочищі Гурби на межі Тернопільської та Рівненської областей.

Учасники гри протягом трьох діб живуть у лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці бою УПА проти НКВС, який відбувся з 21 по 25 квітня 1944 року. Цього року гра відбувається з дотриманням обмежувальних заходів. Через карантин “Гурби-Антонівці” вперше проводять не навесні, а восени.

2003 року військово-патріотичну гру “Гурби-Антонівці” започаткував Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Нині гра відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Гарт теренової гри “Гурби-Антонівці” вже пройшли тисячі хлопців та дівчат з усієї України.

Фото suspilne.media та з фейсбук-сторінки Олега Вітвіцького.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська єпархія Православкної Церкви України  

Коментарі