SterilOx — революція в натуральній дезінфекції

20.09.2020 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

SterilOx – це водний розчин, який містить ретельно збалансовану комбінацію окислювачів. Склад: Електро-хімічно активована вода > 99,98%, хлоркисневі і гідропероксидні оксиданти < 0,02%.

HOCI широко використовуються в промисловому масштабі в багатьох сферах:

- охорони здоров ‘я

- безпека харчових продуктів

- готельно-ресторанного бізнесу

- загальна санітарія

- водопідготовки, тощо

Гіпохлоритна кислота рекомендується провідними організаціями охорони здоров’я (включаючи ВООЗ та FDA) для санітарної обробки:

- медичних установ,

- дезінфекції шкіри,

- обробка ран

- особистих речей та одягу;

- санітарна обробка приміщень;

- дезінфекція та стерилізація виробів медичного призначення

null

ВООЗ (Всесвітня Організація Охорони Здоров’я) класифікує засоби, на основі HOCl, як медичні засоби класу 2B, що містять стабілізований, нейтральний pH, гіпотонічний розчин активних окислюючих речовин (включаючи гіпохлоритну кислоту, пероксид, озон і супероксид).

Такий розчин продемонстрував потужну протимікробну ефективність проти широкого спектру бактерій, вірусів, грибків, цвілі, спор, біоплівок. А також – повну безпеку для людини та оточуючого середовища — має кращий профіль безпеки серед інших схожих з’єднань (H2O2 — перекис водню, NaOCl — гіпохлорит натрію) і більш сприятливий терапевтичний індекс.

Використання HOCI в якості медичного дезінфікуючого засобу виявилось вкрай результативним. Гіпохлоритна кислота продемонструвала найкращі результати в загоєнні ран порівняно з цілим рядом традиційних антимікробних засобів, включаючи фізіологічний розчин, йод, хлоргексидин, бензоілпероксид і системні антибіотики в широкому діапазоні ран.

Цікаві факти про HOCI (хлорноватисту кислоту):

- HOCI природним чином утворюється в організмі людини. Вона виробляється нашими білими кров’яними тільцями для боротьби з патогенами. Процесс взаємодії розчину з патогенними імітує реакцію імунної системи людини на інвазивні мікроорганізми.

- Вартість одного застосування HOCl значно менша, ніж у подібних антисептичних розчинів і гідрогелів. Крім того, і тривалість лікування гіпохлоритною кислотою значно менша, ніж у інших антисептиків, що робить вартість лікування ще більш доступною.

Гіпохлоритна кислота є міжнародно-визнаним дезінфікуючим засобом для ран.

null

SteriloХ — дезінфікуючий розчин на основі HOCI. Виробляється в Україні з квітня 2020 р.

Батьківщиною бренду – є ОАЕ, де він представлений з 2018 року.

Ідея виготовлення Sterilox виникла у зв’язку з тим, що ОАЕ є доволі спекотною країною, сприятливою для розмноження багатьох патогенних організмів.

За 2 роки свого існування засновники бренду побудували виробничі лінії та налагодили великі експортні поставки у таких країнах світу: Латвія, Азербайджан, Росія, США, Казахстан, Катар, Саудівська Аравія, Кувейт, Сенегал, Уганда, Україна.

Основною ідеологією бренду- є зміна уявлення про особисту та колективну безпеку, формування нової культури дезінфекції у всіх сферах життя.

null

SterilOx на 100% дотримується технології виготовлення та стабілізації розчину.

Має запатентований, в Україні, склад та технологію виробництва розчину, а також власну лінію фасування та контролю якості кожної партії.

SterilOx є натуральними і безпечними. Розчин не містить спиртових сполук та агресивної хімії!

На відміну від дезінфікуючих засобів на основі спирту SteriloХ:

- Повністю безпечний для слизових оболонок та дихальних шляхів

- Не токсичний для шлункового тракту,

- Гіпоалергенний

- Не руйнує ліпідний шар шкіри, не висушує її

- Придатний для обробки продуктів харчування без змивання

- Має більшу ступінь ефективності 99,99% (спирт 99,98%)

Чому варто вибрати SterilOx?

- 100% натуральний засіб

- Зручний у користуванні: не потрібна захисна техніка, не загрожує здоров’ю та безпеці, не потребує змивання після використання

- Економічно і в 100 разів ефективніше, ніж звичні засоби для знищення патогенних бактерій

- Довготривалість дії (час залежить від умов середовища)

- Універсальність у використанні.

Детальніше читайте на сайті: https://sterilox.com.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews