Аграрії Тернопільщини отримали 32 млн грн допомоги

19.09.2020 16:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

За програмами фінансової підтримки АПК з державного бюджету аграріям Тернопільщини вділили грошову допомогу. Відтак, від початку землевласники отримали 32 млн грн. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Як  зазначив  заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Кічак, 5 млн грн аграрії отримали за програмою часткової компенсації (25%) сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва згідно з постановою Кабінету Міністрів України.

«Підприємств Тернопільської області закупили 99 одиниці техніки та обладнання до нього на загальну суму 23,9 млн гривень і Мінагрополітики України через банки відшкодовано. Ще 27 млн грн - фінансова підтримка заходів в АПК, через механізм відшкодування відсоткової ставки по залученим кредитам комерційних банків згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300 скористались 77 сільськогосподарських підприємств, і отримали компенсаційних виплат за фактично сплачені уповноваженому банку відсотки за користування кредитами з державного бюджету», -  розповідає заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Кічак.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews