За кого голосуватимуть тернополяни?

19.09.2020 16:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

 

Чому у Львові перед виборами переважають песимістичні настрої, а в Тернополі — оптимістичні

22 вересня о 14:00 у приміщенні прес-центру “Вільного життя” за адресою: вул. Гетьмана Сагайдачного,9, Тернопіль відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження щодо суспільно-політичних настроїв мешканців Тернополя проведеного Центром з інформаційних проблем територій 8-12 вересня 2020 року у місті Тернополі.

В рамках презентації будуть представлені: оцінка мешканцями Тернополя важливості місцевих проблем у порівнянні з оцінкою аналогічних проблем у сусідніх областях; оцінка карантинних заходів тернополянами; рейтинги підтримки політичних сил на місцевих виборах та кандидатів на посаду міського голови.

Також дізнаєтесь про різницю між соціально-психологічним станом населення Львова і Тернополя, зокрема, чому у Львові перед виборами переважають песимістичні настрої, а в Тернополі — оптимістичні, та як це впливає на позиції різних політичних сил.  

У заході візьме участь керівник проектів Центру з інформаційних проблем територій Роман Соломонюк.

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews