Хочете підключити Інтернет? Довірте цю справу «TerNet»

19.09.2020 09:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Компанія «TerNet» надає своїм клієнтам лише високоякісні послуги. Саме тому «TerNet» вже 14 років займає провідну позицію на ринку телекомунікацій. Компанії «TerNet» довіряють понад 7 тисяч абонентів. «TerNet» вирізняється оперативністю, надійністю та індивідуальним підходом до потреб кожного клієнта.

Підключення Інтернету працівники здійснюють якнайшвидше. Клієнт отримує доступ до мережі вже через 1-2 дні після того, як компанія отримала його заявку. У компанії «TerNet»  також пропонують VIP-обслуговування бізнес-клієнтів. Для бізнес-абонентів команда «TerNet» підбере найбільш ефективне та оптимальне рішення.

Для всіх клієнтів «TerNet» має чимало вигідних пропозицій, наприклад, надає змогу користуватися 156 телеканалами цифрового телебачення безкоштовно. За потреби працівники забезпечують високоякісну технічну підтримку, зокрема налаштовують Wi-Fi роутери дистанційно.

У Вас нема Інтернету? З компанією «TerNet» таких проблем не існує! Щоб стати клієнтом компанії, залиште заявку на сайті https://ternet.com.ua/.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі