Уже 50 людей щодня харчуються у «Благодійній їдальні» Тернопільського «Карітасу»

18.09.2020 18:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

50 людей щодня харчуються у «Благодійній їдальні» Тернопільського «Карітасу», - розповідають працівники цього благодійного фонду. За їхніми словами, цей проєкт діє уже 20 років і щороку з’являється більше людей, які ним користуються.

«Одним із завдань Карітасу Тернопіль є допомога потребуючим харчуванням. Саме тому, вже понад «Благодійна їдальня».

Підопічні благодійної їдальні – це люди з інвалідністю, малозабезпечені, безпритульні, люди ,які не можуть собі дозволити достойне харчування самостійно.

«Благодійна їдальня» з роками не втрачає своєї актуальності, особливо тепер, у зв'язку з поширенням пандемією COVID 19 вразливі верстви населення опинились ще в більшій скруті.

Люди, які потребують допомоги, приходять на обід до Карітасу двічі на тиждень, щовівторка та щочетверга.

На початку карантину на обіди збирались 20 людей, тепер же, більше 50 осіб.

Забезпечення їдальні відбувається завдяки, небайдужим людям, парафіяльним спільнотам та організаціям. Також, деякі добродії надають безпосередньо продукти для обідів,це консервації, закрутки та сезонні продукти.

Нещодавно, Карітас Тернопіль отримав грантову підтримку у конкурсі міні-ґрантів “Soup Kitchen - Благодійна кухня 2020” за підтримки Львівської освітньої фундації. В рамках якого було придбано обладнання доя благодійної кухні (холодильник, кухоний комбайн) та продукти харчування.

Дякуємо Львівська освітня фундація за підтримку проекту Благодійна їдальня», - розповідають працівники «Карітасу»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews