Знайшов домівку: Як лелека із села Романівка у вирій не відлетів, а поїхав жити на Прикарпаття

16.09.2020 13:18   Джерело: TeNews
Опубліковано : Віра Касіян

Лелека із села Романівка Теребовлянського району нещодавно оселився на Прикарпатті. Молодий птах не зміг разом зі своїми «родичами» відлетіти у вирій. 

null

Родина Гошовських, на подвір’ї якої лелеки давно облюбували собі місце, облаштували гніздо і щороку прилітають, щоб вивести пташенят, кілька тижнів опікувалася птахом. Проте залишати його на обійсті на зиму побоялася: обоє похилого віку, а лелека таки потребує іншого, ніж домашня птиця догляду. То ж на родинній раді ухвалили рішення знайти птахові гідну домівку. 

У зоокутку, що в тернопільському парку «Топільче», молодого лелеку не прийняли. Але підказали, що такими птахами опікуються в Івано-Франківській області. 

null

Неблизьку дорогу до сусідньої області лелека переніс добре. І хоч спочатку його не пустили до гурту (у Центрі реабілітації десятки лелек), а помістили на карантин, птах дуже швидко освоївся на новому місці.

null
null
null
null
null
null

 

null
null
null
null

Віра Касіян


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі