Тернопільський «Карітас» продовжує допомагати дітям, чиї батьки під час пандемії втратили роботу

15.09.2020 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Тернопільський «Карітас» допомагає дітям, чиї батьки під час пандемії втратили роботу. Уже 20 сімей отримали від благодійного фонду їжу, засоби індивідуального захисту та особистої гігієни, також отримали консультації психолога щодо їхніх потреб та ситуацій. Усі цю допомогу надали за фінансової підтримки «Карітасу» Австрії.

«Карітас Тернопіль, в межах проекту " Надання гуманітарної допомоги у час пандемії COVID-19" активно підтримує сім'ї із дітьми, що належать до вразливих груп населення. Вразливість сімей посилюється тим, що непоодинокими є випадки втрати батьками роботи або постійного доходу, особливо у тих сім'ях, де виховуються діти з інвалідністю, що призводить до обмеженості ресурсів сімей для забезпечення потреб дітей. Ще одним чинником, є різке, незаплановане повернення дітей із інституційного догляду та виховання до сімей, що в свою чергу посилює скруту та призводить до неналежного задоволення потреб дітей в даних сім'ях. Ми допомагаємо цим родинам, бо тільки разом ми зможемо пережити складний час пандемії», - розповідають працівники «Карітасу».   

Катерина Богуславська


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews