ГО «ІнСорс» знімає відеоролики про талановиту молодь Тернопільщини

14.09.2020 12:43   Джерело: ІнСорс
Опубліковано : Оксана Горобець

Цього тижня команда Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” розпочала активну фазу реалізації проєкту «Я – автор свого життя», який є результатом участі членкині ГО «ІнСорс» Марія Андріївна Макаревич у Таборі активних громадян. У результаті втілення проєкту буде створено серію з 5 відеороликів про 10 талановитих, успішних та самодостатніх молодих людей – жителів Тернопільщини та Львівщини.

null

Зараз тривають зйомки з героями майбутніх відеороликів, які проживають на Тернопільщині, зокрема на Шумщині. Більшу половину потрібного матеріалу вже відзнято, далі – монтаж, а вже в кінці вересня відбудеться презентація результатів проєкту.

null

Варто наголосити, що ключова мета проєкту спрямована на мотивацію підростаючого покоління, підтримку їхньої віри в себе, свої таланти та сили. Саме тому головними героями майбутніх відеороликів є талановиті, успішні та самодостатні молоді люди – жителі Тернопільщини та Львівщини.

null

Проєкт «Я – автор свого життя» здійснюється в межах Табору Активних Громадян, який реалізується Британською Радою, NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа” і є частиною програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: ІнСорс  

Коментарі