«Меморіальний вічний вогонь у Старому парку в Тернополі ми відновимо», - наголосив керівник тернопільської ОПЗЖ Олександр Кравчук

11.09.2020 15:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Півстоліття тому на пагорбі Слави у Старому парку в Тернополі встановили залізобетонний постамент – так званий меморіальний комплекс пам’яті радянським воїнам, які загинули у боях за визволення Тернополя.

Та сьогодні монумент доживає своє, він руйнується, а вічний вогонь не запалюють уже багато років.

«Ми відновимо і меморіал пам’яті у Старому парку і запалимо вічний вогонь, - заявляє Олександр Кравчук, голова тернопільської ОПЗЖ. – Ніхто не забутий і ніщо не забуте. На цьому місці націоналісти часто проводять провокації та демонструють свою неповагу нашій пам’яті, історії та зрештою сотням військових, які полягли у боях за Тернопіль».

Як стверджує Олександр Кравчук, даний монумент варто відремонтувати та запалити вічний вогонь.

«Ми не можемо і не маємо права це знищити чи забути, щоб меморіал занепав, - я особисто докладу усіх зусиль, щоб вічний вогонь у парку Слави горів постійно, а меморіал пам’яті військовим був відновлений, - підсумував Олександр Кравчук».

Для того, щоб будувати майбутнє, ми не можемо забувати минуле!!!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі