Аркадій Сеник: «Роман Кухарський дуже цілеспрямований, він чого хоче – того доб’ється! »

10.09.2020 14:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Голова Снігурівської сільської ради - Аркадій Михайлович Сеник переконаний, що Роман Кухарський є надійною опорою у вирішенні будь-яких ситуацій.

- Роман дуже надійна людина, я вже багато років спостерігаю за його діяльністю і мені приємно, що він старається для наших сіл і робить все просто так, не будучи депутатом і не заради вигоди. Чого вартує лише те, що він вже більше 10 років управляє футбольною командою, фінансово її забезпечує та й сам грає футбол. Всі питання щодо футболу стосуються виключно Романа, - каже Аркадій Сеник.

Важливим і дуже необхідною для наших сіл стала ініціатива Романа Кухарського по встановленню дитячих майданчиків. В Маневі, Снігурівці та Малій Снігурівці наразі діти мають свої ігрові куточки.

Без уваги селян не залишаються його добрі справи по встановленню вікон та дверей у сільській раді та амбулаторії. Особливо зараз, у час пандемії, амбулаторія, як ніколи раніше, стала центром сіл.

- Дуже важливу місію ще робить Роман – організовує дозвілля для молоді. Зокрема, він в селі облаштував зали, де розмістив більярд та настільний теніс. Він всіляко, попри футбол, залучає молодь до спорту, - розповідає Сеник Аркадій.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews