У Тернополі триває реконструкція дощового колектора

09.09.2020 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У Тернополі на реконструкцію реконструкції та відновлення дощового колектора у парку ім. Т. Шевченка витратять близько 8 млн. грн. Ремонтні роботи, які уже розпочалися, будуть тривати приблизно два місяці. Про це повідомляє Тернопільська міська рада

За словами заступника міського голови Владислава Стемковського, колектор буде забирати з доріг міста близько 2/3 дощової та талої води. 

«На об’єкті піднято плити перекриття. Виявлено, що дно колектора знаходиться нижче рівня ставу приблизно на 40 см. Відповідно до проєкт, дно буде підняте до потрібного рівня шляхом бетонування і, відповідно, пропускна здатність пропуску води буде вищою і складатиме 9 м³ в секунду», - зазначає Владислав Стемковський. 

До слова, після завершення реконструкції колектор залишать відкритим. Для безпеки відвідувачів парку будуть нарощені бокові стінки та встановлено освітлення.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі