Ігор Сцібайло: «Тернопіль не пристосований для повноцінного життя людей з особливими потребами» (Відео)

09.09.2020 14:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

У Тернополі не створено умов для пересування людей з інвалідністю.

На цьому наголосив представник громадського руху «Варта» Ігор Сцібайло.

– Тернопіль абсолютно непристосований для пересування людей з інвалідністю. Навіть  на території поблизу Тернопільської облдержадміністрації лежить старенька радянська плитка, якою неможливо проїхати,  пояснює Ігор Сцібайло.

Галина Осадчук часто приїжджає в Тернопіль на обстеження. Жінка каже, інфраструктура для людей з обмеженими можливостями не покращується.

null

– Містом фактично неможливо пересуватися таким як я людям. А є ще у гіршому становищі. Погані тротуари, погані дороги. Взагалі немає з’їздів для колясок, – зазначає Галина Осадчук. –  Коли йдеш двома ногами, це все можна переступити, а коляскою по-іншому. Окрім цього, у мене хворі нирки. Отак приїхати на дві доби, аби відвідати Тернопіль, то можна потрапити з нирковою колікою в лікарню.

Ігор Сцібайло наголошує, необхідно забезпечити комфортні умови для людей з особливими потребами.

– Кожне європейське місто, яке себе поважає, дбає про те, щоб люди могли рівноцінно пересуватися своїм містом. Інфраструктура для людей з інвалідністю є індикатором європейськості міста. Бачимо, що це випробування місто Тернопіль сьогодні не пройшло, – резюмував Ігор Сцібайло.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews