Завдяки волонтерам та представникам політичної партії "Порядок. Відповідальність. Справедливість" діти учасників АТО поїхали на море

15.08.2020 12:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

На безкоштовний відпочинок у Болгарію на узбережжя Чорного моря вирушили діти учасників АТО, волонтерів, діти-сироти та діти з багатодітних сімей.

В Україні дитячі табори не працюють, але залишити дітей без оздоровлення і відпочинку волонтери не могли. Уже котрий рік поспіль Василь Конько, представник політичної партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість» та керівник волонтерської групи «Схід та Захід єдині назавжди» організовує для дітей цікаві поїздки.

Фото з мережі Інтернет
«Завдяки міському голові Сергію Надалу, завдяки обласній спілці учасників АТО, Сергію Гусаку, завдяки нашій групі ми організували відпочинок для дітей. Зібрали 40 сімей разом з дітьми. Вони виїхали у Болгарію на вісім днів. Це район Золотих Пісків. Готель з чотириразовим харчуванням. Я сподіваюся, що діти отримають незабутній відпочинок», - розповідає Василь Конько, представник політичної партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість», керівник волонтерської групи «Схід та Захід єдині назавжди».
 
Фото з мережі Інтернет

На дітей на відпочинку чекають атракціони, цікаві екскурсії, багато сонця, пляж і море. Учасниця поїздка нам розповіла, що здійснилася її мрія: «Я ще ніколи не була в Болгарії. Пригоди – це дуже круто! Я в захваті. Зі мною їдуть чудові люди і я очікую на дуже гарний відпочинок!»

Ще цього літа волонтери планують організувати для дітей три-чотири поїздки на море у Болгарію. Бажаємо юним туристам вдалого відпочинку і щасливого повернення додому!

Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі