Відомий телеведучий з Тернополя Сергій Притула йде у мери Києва
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 11 Серпня, 2020 о 16:20
22.06.2026
05:27:26
Сергій Притула йде в мери Києва від партії «Голос». Рішення ухвалили на з’їзді партії, яке відбулося 11 серпня. Про це повідомляє «Радіо Свобода».
«Київ – це мій дім. Як будь-яка нормальна людина, я хочу бачити інший Київ», – сказав Притула.
Згідно з липневим опитуванням групи «Рейтинг» за 39-річного Притулу на виборах мера Києва готові проголосувати 11,6% жителів столиці. Він поступається за своїм рейтингом лише чинному меру Віталію Кличку (41,7%).
До слова, місцеві вибори відбудуться 25 жовтня 2020 року.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026