Жителі Борщева готуються обрати свого голову

10.08.2020 08:01   Джерело: ternopilinfo.com
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Дослідження електоральних настроїв мешканців Тернопільської області було проведене «Тернопільською Експертною Групою» з 14 по 19 липня 2020 року.

Інтерв’ю проведено на підставі випадкової вибірки стаціонарних телефонних номерів. Похибка дослідження становить не більше 3,2%, для зручності сприйнятття результати заокруглено до цілих чисел.

При повторному проведені опитування “Тернопільською Експертною Групою” було скориговано список претендентів, виходячи з публічних заяв та власної інсайдерської інформації, щодо бажання тих чи інших осіб приймати участь у виборчих перегонах. (результати попереднього соцілогічного дослідження можна переглянути за посиланням).

За результатами повторного опитування зберігає лідерські позиції голова Борщівської громади Кобилянський І. (30,7% підтримки серед тих, хто визначився і збирається брати участь у виборах). Проте, варто зауважити, що порівняно з травнем він втратив близько 12% і буде надзвичайно цікаво чи подібна тенденція продовжиться і у наступні три місяці.

Все чіткіше вимальовується група переслідувачів, які мають приблизно рівні шанси наздогнати і пермогти діючого мера: Голубець В. (15,9%, “Європейська солідарність”), Чопик І. (14,2%, “Батьківщина”), Козій Я. (12,5%), Чугаєвський В. (11,9%). Збільшення відсотків підтримки Голубця В. у порівнянні з попереднім опитуванням (з 7,5% до 15,9%) повязується, у першу чергу, з відсутністю серед кандидатів Юзьків Л., яка також представляла ЄС і, відповідно, ділила з ним електоральне поле цієї партії.

Абсолютно новим “гравцем” в мерських виборчих розкладах виявився Гуцул Ю., рівень підтримки якого стрімко зріс (з 1,4% до 8,5%) після призначення його головою Борщівської РДА. Проте, навіть цей факт та підтримка партії влади “Слуга Народу” не дозволяє йому наблизитись впритул до групи лідерів.

Замикають рейтинг претендентів на посаду міського голови представники Галицької партії Данилюк Д (4,5%) та ВО “Свобода” Галяс Я. (4%).

Варто також зауважити, що значною залишається кількість виборців, які ще не визначився – 30,6% і саме агітація цих громадян може суттєво вплинути на подальший розподіл місць у виборчих перегонах.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: ternopilinfo.com  

Коментарі