На території Бучацького цукрового заводу ростуть отруйні рослини

06.08.2020 09:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

На території Бучацького цукрового заводу ростуть отруйні рослини, які є небезпечними для здоров’я людей. Про це у мережі Facebook у групі «Бучацькій справи» написала Тетяна Бабій. За її словами, жителі Бучача уже звернулися до міської влади, щоб усунути цю проблему.

«Увага жителям цукрового заводу на території цукрового заводу дуже розповсюдилась дуже небезпечна рослина амброзія ця рослина викликає сильну алергію вона дуже небезпечна в період цвітіння кожного року її все більше на нашій території тому ми звернулись по допомогу до міської влади а також просимо всіх жителів просити коло своїх будинків особливо її багато коло центральної дороги коло клубу коло гуртожитків хто не знає яка на вигляд рослина прошу звернутись до мене не будьте байдужі до свого здоров'я рослина дуже небезпечна», - пише Тетяна Бабій.

Катерина Богуславська


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі