Матері та дружини загиблих героїв зустрілися у Зарваниці

02.08.2020 14:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Родини загиблих героїв Тернопільщини прибули на реколекцію до Зарваницького Марійського духовного центру.

З ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації та за сприяння Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ матері й дружини загиблих героїв перебуватимуть кілька днів у Марійському духовному центрі.

null

Вони беруть участь у богослужіннях та спілкуються з духівниками. Для таких зустрічей священнослужителі Марійського духовного центру підготували духовну програму.

«Такі зустрічі відбуватимуться неодноразово. Їхня основна мета – духовне відновлення матерів та дружин загиблих в українсько-російській війні героїв. Ми побачили, що є необхідність, аби люди які втратили найдорожче, зустрічалися частіше. Перебуваючи кілька днів тут, у Зарваниці матері у спільній молитві поділяють один з одним біль втрати», — зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Устенко.

null

Мирослава Питак, матір загиблого бійця Андрія Питака подякувала за організацію заходу.

«Ми тут відпочиваємо серцем і душею. Нам тут добре і спокійно. Про нас добре піклуються. Сьогодні тут двадцятеро матерів, ми потребуємо таких зустрічей, через два тижні сюди на реколекцію приїдуть інші матері та дружини, які втратили своїх чоловіків та синів на війні чи під час Революції Гідності».

null

 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews