На Тернопільщині - просвітницькі акції з нагоди Всесвітнього дня торгівлі людьми

31.07.2020 08:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Протягом останніх восьми років 35 жителів Тернопільської області отримали статус постраждалих від торгівлі людьми. Про це повідомив начальник управління сім’ї та молоді облдержадміністрації  Ігор Чорний 30 липня, під час прес-конференції з нагоди Всесвітнього дня торгівлі людьми.

«У І півріччі 2020 року до управління сім’ї та молоді облдержадміністрації звернулися двоє осіб, яким встановлено відповідний статус. Ці люди потрапили у сексуальну експлуатацію в Італію та ОАЄ», — повідомив Ігор Чорний.

Мінсоцполітики України у співпраці з суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, вже четвертий  рік поспіль проводить загальнонаціональну інформаційну кампанію. Цьогоріч інформаційні акції пройдуть по всій Україні. Серед основних локацій — залізничні вокзали та кінотеатри.      

«30 липня у Києві відкрилася Всеукраїнська виставка «Очікування Vs Реальність», мета якої — підвищення рівня обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування. Це реальні історії реальних осіб, які стали жертвами торгівлі людьми. Виставка діятиме впродовж тижня, а потім експонуватиметься в інших містах України», — розповіла  голова Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми, координатор Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігранта Марина Пасєчник.

Довідково:

Починаючи з 2000 року за допомогою до неурядових організацій звернулося понад 16 тис. українців, які постраждали від торгівлі людьми. Тенденція останніх років свідчить про те, що переважно в подібні ситуації потрапляють чоловіки.

Основними країнами, в які експлуатують громадян України залишаються Російська Федерація, Україна, Республіка Польща, Республіка Туреччина, ОАЕ.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі