Замість «бебі-боксів» матері Тернопільщини можуть отримати компенсацію

21.07.2020 07:43   Джерело: Доба
Опубліковано : Новини Тернопілля

30 червня Антимонопольний комітет України прийняв рішення про відміну процедури закупівлі разової матеріальної допомоги «пакунок малюка», за результатами розгляду скарг учасників закупівель.

У зв’язку із незавершеними тендерними процедурами, «пакунки малюка» наразі не видаються.

Як повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський, в області налічується вже 1012 звернень породіль, які не отримали «пакунків малюка».

Наразі Мінсоцполітики розробляє урядове рішення щодо можливої заміни «пакунка малюка» грошовою компенсацією, яка відповідатиме вартості вказаної допомоги.

Нагадаємо, цьогоріч 3 березня Уряд прийняв постанову, згідно якої головним розпорядником коштів і головним виконавцем закупівель разової допомоги «Пакунок малюка» визнано Міністерство соціальної політики України.

Вищевказаною постановою Кабміну передбачається право породіллі отримати цю допомогу пізніше в місцевому управлінні соціального захисту за місцем проживання або реєстрації, пред’явивши довідку з пологового відділення про неотримання цього пакунка.  


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Доба  

Коментарі