Громадський рух «Захисти Україну» ітиме на місцеві вибори спільно з Європейською Солідарністю (Відео)

18.07.2020 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Громадський рух ветеранів та волонтерів Захисти Україну висловив свою підтримку політичній партії Європейська Солідарність і йтиме з нею спільною командою на місцеві вибори.

«Ми, члени громадського руху «Захисти Україну», вважаємо дуже важливим етапом подальшого розвитку країни наступні місцеві вибори, заплановані на жовтень 2020 року. Гадаємо, що в таких складних умовах національно-патріотичним силам варто не розпорошувати голоси виборців, забути про містечкові булави і об’єднатися в єдину колону.

Вважаємо, що основою такого політблоку має стати партія «Європейська Солідарність», яка неодноразово демонструвала незмінність і пріоритетність проєвропейського курсу та гідну патріотичну позицію. Завдяки цій позиції Україні вдалося вирватися з московської орбіти та стати на шлях демократичного розвитку.

Тому громадський рух «Захисти Україну» оголошує, що буде йти на місцеві вибори спільною командою з «Європейською Солідарністю». Наші активісти увійдуть до виборчого списку цієї політичної сили і разом боротимуться за наше з вами європейське майбутнє!», – йдеться у зверненні громадського руху «Захисти Україну».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі