Степан Барна: Законопроект «слуги» Бужанського – це виключно антиукраїнська позиція, яка має отримати рішучий опір суспільства!

14.07.2020 15:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Цей тиждень визначальний для захисту української мови! На цьому наголошує голова фракції «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді Степан Барна й підкреслює, що реакція на законопроект «слуги народу» Бужанського має бути й від депутатів Тернопільської обласної ради.

«Я, як голова фракції «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді ініціюю скликання позачергової сесії обласної ради. Відповідне звернення уже направив на ім’я голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука. 

Ми, як депутати найвищого представницького органу в нашій області, повинні відреагувати на спроби протягнути в парламенті антиукраїнський законопроєкт 2362 «слуги народу» Бужанського, мета якого – тотальна русифікація української освіти», – підкреслив Степан Барна.

За його словами, цей законопроєкт є найбільшою загрозою українській мові й освіті з часів Януковича, адже передбачає внесення змін у закони про мову і про освіту. Це виключно антиукраїнська й антидержавницька позиція, яка має отримати рішучий опір та миттєву реакцію суспільства!

«Ми маємо консолідуватися для захисту мови, віри й української держави.

Закликаємо усіх, кому небайдужа українська мова, бути у четвер, 16 липня о 9.00 під Верховною Радою України!», – акцентував Степан Барна.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews