Історія успіху ланівчанки: колишня кравчиня стала продавцем хлібобулочних виробів

10.07.2020 11:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Колишня безробітна ланівчанка Марія Гнатюк, незважаючи на незначний досвід роботи в сфері торгівлі, сьогодні успішно працює продавцем продовольчих товарів у кіоску хлібобулочних виробів ТОВ «Агробізнес». Цю роботу їй допомогла підшукати кар’єрна радниця Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Марія звернулась в службу зайнятості в пошуку роботи. За освітою вона кравець, проте довгий час в цій сфері не працювала. Тому, коли фахівець райфілії ОЦЗ запропонувала їй спробувати себе у якості продавця, жінка через недостатній досвід роботи спочатку вагалася. Але, поспілкувавшись з роботодавцем, у якого на цей час була потреба у працівникові, вона дізналася, що умови праці хороші, прийнятна зарплата, а брак досвіду можна компенсувати, пройшовши, стажування безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням.

null

Вона вивчала асортимент хлібобулочних виробів: різних видів хліба, калачів, короваїв, булочок, підпашників (весільних малих короваїв) та ін., особливості їх приготування та випічки, умови зберігання; дізналася про те, як приймати замовлення на асортимент; ознайомилася із графіком роботи та правилами трудової дисципліни тощо.

Ввічлива, приємна, акуратна продавчиня сподобалася і роботодавцеві, і покупцям, отож, ось уже рік Марія Гнатюк успішно працює продавцем продовольчих товарів та вдячна службі зайнятості за допомогу у пошуку роботи.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі