На Тернопільщині виявили небезпечного шкідника

04.07.2020 22:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

На Тернопільщині виявили перше покоління американського білого метелика. Багатоїдні шкідники уже оселилися на деревах. Про це повідомляє природний заповідник «Медобори» на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначають в природному заповіднику, гусениці об’їдають листя на деревах утворюючи павутинні гнізда. При великому спалаху розмноження гусениць посадки дерев цілком залишаються без листя та окутані білим павутинням. Втрата листя призводить до порушення процесів обміну речовин у рослинах, їх ослаблення, втрати захисної, декоративної, естетичної функції, зниження врожайності плодових культур. При дуже сильному заселенні гусениць ослаблені дерева гинуть.

Для того щоб позбутися американських білих метеликів потрібно: зрізати та знищувати всіх виявлених при огляді зелених насаджень павутинних гнізд; обробляти плодові сади та лісосмуги інсектицидами; у зоні поширення, особливо в населених пунктах, рекомендується застосування бактеріальних препаратів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews