Стан промисловості Тернопільської області

28.06.2020 12:23   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У січні–травні 2020р. порівняно з січнем–травнем 2019р. індекс промислової продукції становив 82,4%. Зростання випуску продукції спостерігалось у добувній промисловості та розробленні кар’єрів на 0,2%.

У переробній промисловості обсяги виробництва продукції знизились на 22,3%. Зменшення виробництва продукції відбулось на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 61,9%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 30,2%, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 28,7%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 27,6%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 25,7%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 17,6%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 14,4%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції знизились на 4,3%.

Головне управління статистики

у Тернопільській області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews