Волонтерці з Тернополя необхідна знову допомога на другу складну операцію на мозку

25.06.2020 22:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Віктор Аверкієв

Як вже повідомлялось цього року 15.03 і 23.03, волонтерка з Тернополя Галина Старковська зазнала травми голови та їй була проведена перша складна операція у Львові. Тепер має бути друга не менш складна операція у тій же лікарні.

Перша операція - емболізація аневризми правої СМА та ПСпА була проведена жінці в нейрохірургічному відділенні Львівської лікарні швидкої медичної допомоги мікроспіральним методом. Вже на наступному тижні львівські лікарі планують пані Галині провести другу операцію на аневризму лівої внутрішньої сонної артерії. Такі операції складні і потребують значних коштів, яких родині волонтерки не вистарчає. Тому звертаємось до всіх небайдужих людей України, щоб допомогли патріотці у скрутну хвилину хто на скільки зможе. До речі, два її сини пройшли  війну на Сході України з москалями. Сама вона, як волонтерка, бувала багато разів з благодійною місією на самій передовій, допомогла не одному вояку-захиснику Вітчизни, а тепер також потребує допомоги.

Прохання кошти перераховувати на картку «Приват банку» пані Галини за номером: 4149

4393  1818  6776. Для додаткової інформації вона надає свій номер – 0972898432 та свого сина Володимира(який був постійно з мамою під час першої операції) – 0988999650.

Примітка: Якщо кошти пересилаються з інших банків, то прізвище отримувача може не відображатися, тому й дані номера телефонів для підтвердження.

Віктор Аверкієв, Любов Солтис (голова МБФ «Чесна Україна») та волонтери Теребовлянщини й Тернопільщини.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  


 
Загрузка...