Тернополянин напав на батьків з ножем: подружжя у важкому стані

11.06.2020 14:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У Тернополі двадцятишестирічний чоловік напав з ножем на матір та вітчима. З проникаючим ножовим пораненням грудної клітки, а також численними колото-ріжучими ранами обличчя та тіла подружжя госпіталізували до лікарні.

Як зазначають в поліції, чоловік повернувся додому із заробіток. Через відсутність роботи вони часто конфліктувала. Під час останньої сварки він витягнув кишенькового ножа і почав завдавати удари матері. Її чоловік кинувся на захист дружини, в результаті чого пасинок кілька разів вдарив ножем і його. Уся це відбулося на очах п'ятнадцятирічної доньки потерпілих. Вона ж і викликала швидку.

Сам же хлопець втік. Правоохоронцям вдалося затримати нападника у під'їзді. Наразі, подружжя перебуває у лікарні. Стан чоловіка важкий. Тілесні ушкодження дружини медики кваліфікують, як середньої тяжкості.

До слова, хлопець признався у скоєному. Вирішується питання про оголошення йому підозри та обрання міри запобіжного заходу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі