У Збаразькому замку відкрито персональну виставку Заслуженого художника України Євгена Удіна

08.06.2020 11:43   Джерело: Доба
Опубліковано : Новини Тернопілля

3 червня у Збаразького замку відкрито персональну виставку Заслуженого художника України Євгена Удіна. Експонується графіка «Звитяга і слава українських гетьманів».

Кожна картина Євгена Удіна, як і проілюстрована книга, має свою цікаву історію, а то й декілька. Вони виконані у різних жанрах. Для самого художника усі роботи є важливими, серед них є і найцінніші. 

Художник працює в друкованій, станковій, книжковій, газетно-журнальній, плакатній, прикладній графіці та екслібрисі. За півстоліття творчої праці він проілюстрував та оформив понад 350 видань.

У кожній серії своїх робіт Є. Удін прагне показати розмаїття технік, серед яких — ліногравюра, монотипія, офорт, гратографія, автолітографія. Він однаково добре володіє олівцем, маркером, пером, вугіллям, тростяною паличкою, пензлем чи мастихіном.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Доба