Уряд планує підвищити тарифи на електроенергію для населення

Таке рішення внесено до урядової антикризової програми.

30.05.2020 09:04   Джерело: 5 канал
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Затверджена Кабінетом Міністрів програма стимулювання економіки в зв'язку з COVID-19 передбачає перегляд тарифів на електроенергію для населення, йдеться у презентації програми, опублікованій на Урядовому порталі.

Перегляд тарифів забезпечить фінансову стабільність енергетичного сектора, очікують у Кабміні. Пріоритет цього рішення вказано як високий, однак відзначається складність його впровадження.

Крім того, серед запланованих ініціатив у цій сфері: врегулювання заборгованості Гарантованого покупця, перегляд тарифів для відновлюваних джерел енергії та врегулювання заборгованості між учасниками ринку.

Також уряд планує скасувати покладання спеціальних зобов'язань на ринку газу, запровадити стимулююче тарифоутворення для операторів систем розподілу електроенергії, перейти на розрахунки за газ із використанням одиниць енергії.

Планується переглянути й енергетичну стратегію України, а також знизити ренту на видобуток нафти та газу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: 5 канал  


 
Загрузка...

ТЕРНОПІЛЬ1

Радіо

TeNews Radio УХ Радіо

Головне за день

besplatka.ua

Архів новин