Непродовольчі ринки Тернополя зможуть відкритися до кінця тижня

14.05.2020 13:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У Тернополі частина непродовольчих ринків, які відповідатимуть вимогам, зможуть відновити свою роботу з суботи. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Вчора представники ринків, спільно з міським головою Сергієм Надалом, написали лист до Прем’єр-міністра України. У своєму звернені вони попросили розглянути Кабінетом міністрів України надання дозволу на роботу непродовольчих ринків або можливості органам місцевого самоврядування самостійно приймати рішення. Згодом, спеціальна робоча група зустрілася з усіма підприємцями, щодо визначення статусу об’єктів ринкової торгівлі та надання рекомендацій щодо їх відкриття. Сьогодні ж, 14 травня, робоча група виїде на ринки щоб надання консультацій та рекомендацій щодо дотримання заходів безпеки відповідно до рекомендацій епідеміологів.

До слова, за результатами роботи групи на оперативному штабі буде прийнято відповідне рішення про можливе відкриття  непродовольчих ринків.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews