Майже 2 тонни гуманітарної допомоги дитячій лікарні передали благодійники

11.05.2020 09:21   Джерело: TeNews
Опубліковано : Галина Кіт

Не словами, а діями. Керівники двох благодійних фондів Ігор Апостол («Апостол») та Віталій Мариновський («Молода генерація») передали гуманітарну допомогу у суботу, 9 травня, до Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

Близько 2 тонн дитячого харчування отримають маленькі пацієнти.

– Я радію, що можу продовжувати благодійну справу свого батька, – каже Ігор Апостол. – Ми не виокремлюємо тих, кому треба допомогти. Сьогодні – дитяча лікарня, раніше – інфекційна лікарня, де медики борються із захворюванням на коронавірус. Не оминаємо і наших літніх мешканців області. Не було такого, щоб, хтось не звернувся до нас і залишився не почутим.

Це не перша добра справа Віталія Мариновського та Ігоря Апостола. Вони об’єдналися, щоб допомагати іншим.

null
Фото з мережі Інтернет

– Хто, як не ми, повинні дбати за дітей, – переконаний Віталій Мариновський. – Знаю, що в обласній лікарні працюють дуже професійні лікарі. Сюди їдуть пацієнти з усіх районів нашої області. Тому ми повинні не залишатися осторонь. Думаю, тут ми тут будемо часто з гуманітарною допомогою.

«Докласти усіх зусиль, щоб допомогти тим, хто цього найбільше потребує»
– Головне кредо благодійних організацій «Апостол» та «Молодої генерації».

Галина Кіт.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі