Програма «U-LEAD з Європою» запустила онлайн-проєкт для навчання медиків

30.04.2020 16:21   Джерело: TeNews
Опубліковано : Сергій Волохатий

Раніше ми повідомляли, що Програма «U-LEAD з Європою» запустила онлайн-платформу для навчань U-LEARN, на якій доступ до електронних модулів основних напрямків децентралізації вільний та не потребує реєстрації. За інформацією Тернопільського регіонального офісу U-LEAD нещодавно на платформі запущено навчальний модуль для медиків – «Основи реформування системи охорони здоров'я з допомогою eHealth».

«Модуль має на меті ознайомити з основами реформи системи охорони здоров’я, зокрема її переходом на нову модель фінансування, включаючи нову електронну систему. Структура програми створена таким чином, що її слухачі зможуть легко зрозуміти як побудована електронна система охорони здоров’я, та чому варто приєднатися до неї. Крім цього, медичні фахівці зможуть розібратися з особливостями роботи центральної бази даних, медичних інформаційних систем (МІС) та як їх обирати», – розповідає Наталія Онищук, керівниця Тернопільського регіонального офісу U-LEAD.

Освітній модуль складається з  навчальних та мотиваційних відео, тестів та інтерактивних вправ. Поєднання теорії та практики в такій формі дозволить учасникам модулю краще розібратися в матеріалах.

Зазначимо, що весь навчальний матеріал доступний для перегляду одразу, тому реєструватися не потрібно. Якщо ви бажаєте пройти курс, достатньо просто натиснути «переглянути» напроти відповідного розділу модуля вище, ви потрапите на сторінку перегляду навчання.

Наразі  на платформі у вільному доступі 10 навчальних програм для фахівців громад, серед яких «Соціальні послуги в ОТГ: з чого почати», «А як вчините Ви? – Етична дилема», «Основи реформування системи охорони здоров'я з допомогою eHealth», «Цифрові комунікації в громаді» та «Сучасні інструменти для формування спроможної освітньої мережі в громаді».

«Зверніть увагу, що для отримання сертифікату про проходження навчального курсу необхідно зареєструватися. Сама процедура реєстрації займає всього декілька хвилин, вона проста та зрозуміла. В разі необхідності наша команда готова допомогти з реєстрацію та надати інші консультації», – додає Наталія Онищук.

Всі курси доступні на сайті https://u-learn.org.ua/ Пройти будь-яке онлайн навчання та отримати відповідний сертифікат зможе кожен бажаючий.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі