На Тернопільщині цьогоріч Міжнародний бізнес-форум планують провести онлайн

27.04.2020 08:02   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

На Тернопільщині цьогоріч таки проведуть традиційний Міжнародний  бізнес-форум, щоправда, в умовах карантину цього разу він буде в у формі «онлайн». Про це на свої сторінці у Facebook повідомив підприємець і громадський діяч Руслан Кулик:   

«В останню неділю квітня за рішенням Всесвітньої федерації споріднених міст майже півстоліття поспіль відзначається Всесвітній день споріднених міст. Для українських громад налагодження тісних дружніх партнерських зв'язків – це хороша можливість інформувати про себе задля кращого її пізнання іноземними інвесторами, туристами, а також формування позитивного іміджу нашої держави за кордоном.

Проте сьогодні, в умовах запровадження жорстких заходів із запобігання поширенню пандемії коронавірусу, для органів місцевого самоврядування вкрай важливо розробити чіткий та максимально ефективний план дій для подолання можливих економічних наслідків.

Саме тому, з метою інформування міжнародної спільноти про економічний потенціал краю, мобілізації знань та досвіду експертів різних держав, підтримки прямих контактів з міжнародними партнерами та бізнес-спільнотою анонсуємо про проведення міжнародного бізнес форуму онлайн… Всі деталі, згодом...», - пише Руслан Кулик.

Катерина Богуславська


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі