VI Міжнародна науково-практична конференція з нагоди 50-річчя відомої кафедри ТНЕУ

10.04.2020 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Цьогоріч кафедра обліку і оподаткування  факультету фінансів та обліку ТНЕУ відзначає 50-річчя з дня створення. З цієї нагоди 22 травня має відбутися VI Міжнародна науково-практична конференція «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні» у форматі панельних дискусій.  

Робота учасників конференції здійснюватиметься за такими напрямами:

1. Бухгалтерський облік, оподаткування та звітність в глобальній економіці.

2. Роботизація і цифровізація обліку та перспективи підготовки мультикваліфікованих бухгалтерів.

3. Проблеми розвитку фінансово-економічного контролю, аудиту та економічного аналізу в управлінні бізнесом. Робочі мови конференції українська, польська, російська, англійська.

У програмі конференції проведення пленарного засідання у форматі панельних дискусій, презентацій наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції, екскурсії  визначними місцями Галицького краю. Хочеться вірити, що до зазначеної дати проведення світова спільнота (разом з українцями) оговтається від карантину і запланована подія відбудеться.

Адреса заходу: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а (корпус ТНЕУ №11).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі